Marki,  Moda

Limitowana kolekcja SRPLS od Zary

W tym tygodniu, hiszpańska marka ZARA startuje z nową kolekcje ZARA SRPLS, która w pełni dostępna będzie on-line 15 grudnia. Jeżeli kolekcja pojawi się w sklepach stacjonarnych, to w Polsce będziemy mogli kupić ją jedynie w dwóch największych sklepach w Warszawie. Oczywiście kolekcję możemy zamawiać bezpłatnie poprzez stronę internetową.

 

 

SRPLS to pierwsza, limitowana kolekcja ZARY,  składająca się z 96 artykułów odzieżowych, akcesorii, obuwia oraz perfum. Trendami nawiązują do kolekcji sezonu SS19 prezentowanych na wybiegach, takich projekatntów jak Fendi, Givenchy czy Acne Studio.

 

 

Cała kapsułkowa kolekcja została przedstawiona w 29 damskich oraz 31 męskich look-ach, całość utrzymana jest w stylu militarnym, który zaprezentowany jest w nowym, świeżym i casualowym wydaniu. Dominujące kolory to khaki, zieleń, czerń oraz granat, a także nadruki moro czy zwierzęce motywy. Nie zabraknie oversizowych modeli bluz i kurtek, a także charakterystycznych dla tego stylu spodni typu cargo. Brandowanie logiem kolekcji poajwi się głównie na akcesoriach oraz niektórych elementach garderoby.

 

Ceny kształtują się od 39 zł, za skarpetki z logiem ZARA SRPLS, do 1399zł za pikowaną, skórzaną kurtkę, która jest najdroższym męskim produktem. Wszystkie look-i możecie już obejrzeć na stronie ZARA.COM, część produktów jest już dostępna, natomiast całość będzie można zamówić za parę dni – 15 grudnia 2018r.

 


 

/ ZARA.COM / HYPEBEAST.COM / HIGHONSNOBIETY

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *