Zegarki i Moda

Dział Męski x Zegarki i Moda – hybryda blogowa

 

 

Cześć Panowie!

Mam dla was sporą niespodzankę, mam nadzieję, że dzięki temu Dział Męski będzie bogatszy o kolejne treści, które  zaspokoją wasze potrzeby, związane z modą męską!  A skoro jest HYPE na kolaboracje, nie zabraknie jej również u mnie 🙂

Zegarki to bardzo ważna część męskiej garderoby, która stanowi praktycznie jedyną męską biżuterię, dlatego od dzisiaj będzie o niej więcej, a to wszystko za sprawą współpracy z Panią Agatą Molką z portalu Zegarki i Moda. 

To kolejny krok w rozwoju Działu Męskiego,  cieszę sie bardzo na tą współpracę 😀 wy też dajcie znać co o tym myślicie i jakie tematy, związane z zegarkami najbardziej was interesują!

Trzymajcie się i wypoczywajcie, mamy przecież wakacje , a już za chwilę na blogu pojawią się letnie stylówki , stay tuned!

Poniżej szersza informacja na temat portalu, zachęcam do lektury 😉

 

 

 

 

Portal www.zegarkiimoda.pl należy do grupy wydawniczej „Zegarki i Pasja”. Wydawnictwo „Zegarki i Pasja” to profesjonalny, internetowy serwis branżowy dla miłośników zegarków oraz wydawca drukowanego magazynu, kwartalnika o tym samym tytule.

Na portalu www.zegarkiipasja.pl prezentujemy przede wszystkim zegarki mechaniczne, renomowanych, prestiżowych marek zegarmistrzowskich, oraz producentów z zakresu tzw. „wysokiego zegarmistrzostwa”.

Natomiast na portalu www.zegarkiimoda.pl zdecydowaną większość prezentowanych zegarków stanowią czasomierze z niżej półki cenowej, często modele kwarcowe, jak również zegarki popularnych marek typu „fashion”. Oba portale wzajemnie się tematyką uzupełniają i przenikają.

 

 

www.zegarkiimoda.pl to polski serwis internetowy skierowany do współczesnych, zainteresowanych światem mody i zegarków kobiet i mężczyzn.

Działa na rynku od 2 lat, ale dynamicznie i z sukcesem rozwija się od roku.

„Czas na modę i zegarki na czasie!” – to motto, które przyświeca nam w pracy każdego dnia.

W zakresie mody naszą misją jest zwiększenie świadomości i edukacja wizerunkowa. Na portalu czytelnicy mogą znaleźć wiele gotowych podpowiedzi jak się ubrać na daną okazję. Prezentujemy gotowe, kompletne stylizacje zarówno damskie, jak i męskie.

 

Inspirujemy, a także pokazujemy odbiorcom co mogą nosić, co jest trendy w danym sezonie, oraz co zrobić, by wyglądać modnie. Aby dostarczyć czytelnikom unikalnych treści, stworzyliśmy osobny dział: „słownik pojęć branży fashion”.

 

W zakresie zegarków natomiast udowadniamy, że czasomierz nie tylko odmierza czas, ale jest też piękną, stylową biżuterią i stanowi modny dodatek do stylizacji. Potwierdzeniem tej tezy może być np. artykuł o 5 gotowych, kompletnych propozycjach stylizacji: plisowana spódnica + zegarek.

https://zegarkiimoda.pl/zebra-i-zegarek-5-stylizacji/

Pokazujemy czytelnikom czasomierze zarówno damskie, męskie, jak i dziecięce. Całe kolekcje, jak również pojedyncze egzemplarze. Modele sportowe, i klasyczne. Informujemy także o nowościach z branży, wydarzeniach ze świata mody i zegarków.

W ramach cyklu „Zegarkowe spotkania przy kawie” prezentujemy obszerne autorskie recenzje wybranych modeli zegarków.

 

EVENTY

Portal „Zegarki i Moda” uczestniczy w wybranych, najciekawszych wydarzeniach związanych ze światem mody i zegarków. Z każdego wydarzenia przedstawiamy obszerną relację oraz publikujemy autorskie zdjęcia. W ostatnim czasie mieliśmy przyjemność brać udział w:

– pokazie najnowszej kolekcji zegarków i biżuterii marki Calvin Klein w Warszawie, która od marca br. jest już dostępna na rynku,

– Cracow Fashion Week w Krakowie. To jedno z największych wydarzeń mody w Polsce o wysokiej renomie, organizowane od 12 lat.

– targach mody niezależnej i designu SILESIA BAAZAR w Katowicach.

 

 

Ponadto, reprezentanci wydawnictwa „Zegarki i Pasja” uczestniczą w dwóch największych oraz najbardziej prestiżowych wydarzeń z branży zegarkowej, odbywających się w Szwajcarii, a znanych niemal na całym świecie. Są nimi:

– Salon International de la Haute Horlogerie (w skrócie: SIHH) w Genewie. Na wystawie mogą obecne być tylko osoby wcześniej zgłoszone i oficjalnie zaproszone przez organizatorów. Uczestnictwo w tych targach uznawane jest zatem za wielki przywilej i wyróżnienie,

– targi zegarkowe BASELWORLD w Bazylei. Organizowane od 102 lat zegarkowe święto trwa kilka dni. Zwiedzający mają możliwość podziwiać i zobaczyć na żywo, w jednym miejscu, wiele nowych modeli zegarków.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *