Kicksy,  Moda

Yeezy Day – czyli święto sneakerheads

W zeszłym tygodniu, a dokładnie w piątek miało miejsce wielkie święto sneakerhead-ów, czyli fanatyków sportowego obuwia. Jeżeli śedziliscie moje instastories, na pewno wiecie o czym mówię 🔥 Instagram wariował od kilkudziesięciu godzin, przed głównym wydarzeniem

 

View this post on Instagram

DEADSTOCK YEEZY LAUNCH IN… YEEZYSUPPLY.COM 🌎

A post shared by YEEZY MAFIA (@yeezymafia) on

 

Na, najbardziej znanych kontach, takich jak @yeezymafia czy @yeezboost rozpoczęło się odliczanie. Początkowo nikt nie wiedział, o co dokładnie chodzi, pojawiało się wiele spekulacji dotyczących, prawdopodnych odsłon nowych wersji obuwia od Kanye Westa. Kilka tygodni wcześniej, w wywiadzie dla Forbes, raper pokazał zdjęcia z prototyp ami, nigdy dotąd nie prezentowanych modeli oraz wersji kolorystycznych, już istniejących kicks-ów

 

 

 

Jednak większość była w błędzie, po kilku godzinach było wiadomo, że będzie to deadstock, ale w dalszym ciągu  niewiadomą były modele oraz ilości.

2.08 o godzinie 6 AM (USA) , rozpoczęło się czternastogdzinne święto sneakerhead-ów 🤘👟(deadstock release).

 

 

Co godzinę na stronie adidas.com/yeezy lub yeezysupply.com można było kupić inny model lub wersję kolorystyczną, wyprodukowanych już dotąd butów. Jeżeli jeszcze nie wiecie, żeby móc kupić sneakersy Westa, trzeba się zapisać i zostać wylosowanym, lub oczekiwać w kolejce na stronie internetowej, w dniu wypuszczenia modelu, co i tak nie gwarantuje sukcesu (ceny butów oscylują między 900, a 1300zł). Tak było również podczas Yeezy Day.

 

 

Podczas kilkunastogodzinnego maratonu do wyboru było 30 różnych egzemplarzy Adidas-ów Yeezy, wersji 350v2, 700, 500, 750 oraz Powerphase. Podczas jednorodzinnych sesji sprzedażowych, były do wyboru 1-4 wersji kolorystycznych, niestety czasu było mało, a chętnych bardzo dużo.

 

 

 

View this post on Instagram

YEEZY DAY RECAP Which one did you cop ?

A post shared by YEEZY MAFIA (@yeezymafia) on

 

Poniżej podane są ilości par butów, jakie zostały sprzedane podczas Yeezy Day ⤵️

 

 

 

Kanye zrobił to co obiecał, jego markowe obuwie stało się w tym roku dostępne dla większej ilości jego fanów, a na tym nie koniec, ponieważ przez najbliższe 3 miesiące, zaplanowanych jest już kilka nowych wersji kolorystycznych modeli 350v2 – Citrin, Cloudy White, 500 – Bone White, 700 – Magnet czy Teal Blue , a także odsłona nowego modelu 451 oraz Yeezy Basketball – specjalnej wersji dla koszykarzy 🏀.

 

View this post on Instagram

YEEZY BOOST 350 V2 CLOUD WHITE SEPTEMBER FIRST LOOK

A post shared by YEEZY MAFIA (@yeezymafia) on

 

 

 

 

View this post on Instagram

🏀

A post shared by YEEZY MAFIA (@yeezymafia) on

 

Stay tuned, sneakerheads 👟✌️

 

 

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *