Kicksy,  Moda

Lodowe buty czyli Nike SB Dunk Low x Ben& Jerry „Chunky Dunky”

Temat kicksów na moim blogu przewijał się już wielokrotnie, zawsze staram się podrzucić Wam coś ciekawego i zazwyczaj nietuzinkowego, jak np. buty Reebok Fury Pump w wersji Toy Story.

Dzisiaj będzie podobnie, ale na pewno smaczniej 😀 ponieważ amerykański brand NIKE postanowił wejść w kolaborację z marką z branży spożywczej, co na pewno jest dość intrygującym wydarzeniem.

Ben & Jerrys to amerykańska firma produkująca przepyszne lody (moja opinia), ze stanu Vermont, gdzie wszystko zaczęło się od … korespondencyjnego kursu robienia lodów, wartego 5 dolarów !

Krótka historia firmy poniżej

Lody przez dekady zdobywały rzesze fanów, a to nie tylko dzięki wyrafinowanym smakom, ale także poprzez jedną z misji marki od samych jej początków czyli angażowania się i wspierania w wielu kampaniach społecznych jak choćby Black Lives Matter, pordukty bez GMO, międzynarodowy ruch Fair Trade czy Farm Aid.

Do rzeczy, te ” wypasione” buty inspirowane są „smakiem” Chunky Monkey

photo : benjerry.pl

Czyli beznabiałowymi lodami o smaku bananowym z kawałkami cukierków o smaku czekoladowym i orzechami włoskimi , to chyba najpyszniejsza rzecz w jaką można się ubrać 😀

photo : nike.com

Wspólna „zabawa” obu marek odbyła się na bucie NIKE SB DUNK LOW czyli bardzo popularnym sneakersom przeznaczonym do skatebordingu. Na butach widoczne jest niebieskie niebo, krowie łaty i zielone pastwiska w dobrze znanej formie. Z kolei wkładkę i obszar pięty pokrywają kolorowe wzory naniesione metodą Tie Dye i wyrazisty tekst.

photo : nike.com
photo : nike.com
photo : nike.com
photo : nike.com
photo : nike.com
photo : benjerry.pl

Premiera tych butów w sklepie internetowym nike.com zaplanowana jest na 26.05 na godzinie 9:00, jeżeli chcecie wziąc udział w tej pysznej zabawie i „posmakować” te kicksy, musicie być punktualni i cieprliwi ponieważ, odbędzie się losowanie i nie każdy będzie miał szansę zdobyć te kolorowe sneakersy. Cena to 419 zł, a zainteresowanych kieruję do aplikacji Nike – SNEAKERS gdzie już dzisiaj możecie zapisać się na powiadomienie o stracie sprzedaży.

Jeżeli uda mi się je zdobyć na pewno pojawią się na moim blogu, także trzymajcie kciuki, a zainteresowanym życzę powodzenia i smacznego 🙂

Na koniec oczywiście unboxing ⤵️

/ nike.com / /benjerry.pl /

4 komentarze

    • dariuszbialowas

      dokładnie, ostatnio widziałem nawet filmik jak jeden ze szczęśliwych wylosowanych nabywców, jadł z nich właśnie lody Ben&Jerry :D…niestety większość fanów obeszła się smakiem i tylko ok 15% osób biorącym udział w losowaniu udało się je zdobyć

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *