O Mnie

Nazywam się Dariusz Białowąs i witam was na moim blogu – Dział Męski.

Dział Męski to blog poświęcony modzie męskiej i wszystkim co się z nią wiąże, czyli: trendy, pokazy, targi modowe, stylizacje, inspiracje, porady oraz specjalnie przygotowana usługa, związana z osobistym doradztwem wizerunku.

Dlaczego blog ?

Moda jest moją pasją, którą łącze z wieloletnim, międzynarodowym doświadczeniem w branży fashion. Berlin, Wiedeń, Warszawa, Kraków, Wrocław, Katowice – tam zdobywałem swoje doświadczenie, które wykorzystuję podczas pracy z związanej z blogiem, a przede wszystkim z klientami. Miałem również okazje zdobywać doświadczenie pod okiem jednej z najlepszych stylistek w Polsce – Karoliny Gruszeckiej, głównej stylistki Vouge Polska, podczas sesji zdjęciowej dla magazynu, oraz produkcji 8 edycji „Top Model Polska”.

O czym piszę.

Moda męska to pokazy, wybiegi czy ulice miast, które mają ogromny wpływ na panujące w niej trendy. Mowa tu o wydarzeniach takich jak Fashion Week, targi modowe – Pitti Uomo czy targi sportowego obuwia –Sneaker Con. Dlatego na Dziale Męskim znajdziecie wiele inspiracji, stylizacji, czy porad związanych z męskimi trendami i stylizacjami głównie mody ulicznej, która coraz bardziej dominuje świat mody.